Portal randkowy C-Date – opinie i recenzje

C-Date – opinie innych użytkowników

Zawsze byłem wstydliwy co do kobiet, portal C-Date mnie ośmielił, fakt że kobiety często piszą do mnie same i chcą umówić się na randkę miło mnie zaskoczył. Od czasu kiedy korzystam z C-Date moje życie stało się ciekawsze…

Piotrek Z.

Po tym jak zakończyłam 5-letni związek, bardzo chciałam się odstresować, spróbować czegoś nowego, ale nie wiązać się na dłużej. W C-Date poznałam mężczyzn, którzy szukali tego samego. Zamiast wiązać się spędzałam miło czas, polecam każdemu singlowi.

Marcelinazzz

Na C-Date znalazłam się przypadkiem, szukałam randki na piątkową noc i trafiłam na GrajŁatwiej.pl, skąd dowiedziałam się o C-Date. Nie interesował mnie wtedy związek, a przygodny seks, to też na C-Date udało mi się znaleźć i pozwolić się zrelaksować w stresującym dla mnie czasie.

Anna O.

C-Date to świetne miejsce dla kobiet, które lubią seks. Nie musisz się wstydzić, nie jesteś oceniana, wystarczy, że napiszesz to atrakcyjnego mężczyzny i się z nim umówisz. Uwierz są bardzo otwarci i spełnią Twoje najśmielsze fantazje!

Kaśka

Kiedy pierwszy raz wszedłem na C-Date byłem świeżo po rozwodzie, chciałem zapomnieć o tym co się działo przez ostatnie miesiące. C-Date to się udało, poznałem kilka interesujących kobiet, które pozwoliły mi robić to, na co nie pozwalała żona. Jeśli szukasz miejsca, w którym odkryjesz się w łóżku na nowo, C-Date jest dla Ciebie..

Robertoo80

Portal randkowy C-Date – ekskluzywne spotkania bez zobowiązań

C-Date jest portalem randkowym, który okazuje się niezawodny jeśli chodzi o jednorazowe spotkania bez zobowiązań. Jeśli tego właśnie szukasz to C-Date okaże się najlepszym wyborem. Na C-Date odnajdziesz ponad 36 milionów użytkowników z całego świata, w tym z Polski.

C-Date reklamuje się trzema cechami, których poszukuje każdy użytkownik – niezawodnością, bezpieczeństwem oraz niezobowiązującymi randkami z klasą.

Dlaczego C-Date jest niezawodny?

Portal C-Date działa już od 2008 roku i posiada maksymalną ochronę zarówno przed oszustami, jak i praktykami, które są nieuczciwe. Portal C-Date przeprowadza sprawdzone i rzetelne kontrole, które gwarantują niezawodność serwisu.

Bezpieczeństwo portalu randkowego C-Date polega na tym, że korzystając z jednorazowych randek jesteś anonimowy/anonimowa, wymiana zdjęć jest bezpieczna, a portal posiada certyfikat SSL, gwarantujący 128 bitowe szyfrowanie.

Dla kogo przeznaczony jest C-Date?

C-Date to portal do niezobowiązującego randkowania, przeznaczony zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn poszukujących jednorazowych przygód. Każda strona znajdzie w C-Date coś dla siebie, a to dlatego, że według przeprowadzonych przez serwis C-Date analiz użytkownicy pod względem proporcji dzielą się mniej więcej na pół. Na C-Date loguje się 48% mężczyzn oraz 52% kobiet. Jeśli zatem jesteś mężczyzną poszukującym przygody na noc, wybór będzie jeszcze większy.

Codziennie do C-Date dołącza 25 tysięcy nowych użytkowników, dlatego korzystając z C-Date nigdy się nie znudzisz, a nowe możliwości randkowania pojawią się każdego dnia.

W C-Date użytkownicy codziennie realizują ponad 10 tysięcy flirtów, będąc otwartymi na nowe doświadczenia i doznania.

Według analiz sukces flirtowania w C-Date i prawdopodobieństwa spotkania się w realu z odpowiednią osobą wynosi 72%. Jest to bardzo wysoki wskaźnik, który sprawia, że zarejestrowanie się w serwisie jest niezwykle atrakcyjne.

C-Date – bezpłatny portal z możliwością konta PREMIUM

Nie każda jednorazowa randka musi być wydatkiem. W C-Date spotkasz ludzi szukających dyskretnych spotkań  bez wynagrodzenia finansowego. C-Date pozwala na bezpłatną rejestrację, aby jednak wykorzystać serwis w 100%, warto skorzystać z konta Premium.

W C-Date zarejestrujesz się w pełni za darmo, sprawdzisz proponowaną przez portal listę kontaktów, aby zobaczyć czy ktoś z użytkowników jest w stanie spełnić Twoje fantazje.

Chcesz randkować na poważnie, widzieć pełne profile oraz być w kontakcie z użytkownikami dłużej niż przez dobę? Wykup konto premium. W C-Date znajdziesz trzy pakiety cenowe i możesz wybrać, który z nich najbardziej Ci odpowiada.

Dlaczego warto zapłacić za członkostwo premium w serwisie C-Date?

Najlepsze rzeczy w życiu są za darmo, a seks, miłość czy powietrze tak niezbędne do życia, nie powinny nic kosztować.

Będąc singlem również masz swoje potrzeby, przez co bywasz zmuszany do zapłaty za nie. Zarówno nocny klub z nadzieją na poderwanie kogoś, jak i opłacenie jednorazowej przygody kosztują. Prawdziwy, wolny seks powinien być darmowy i satysfakcjonujący dla obu stron.

W C-Date zarejestrujesz się i stworzysz swój profil za darmo, podobnie nic nie będzie kosztowało Cię przeglądanie profili innych osób. Jeśli jednak myślisz o niezobowiązującym randkowaniu na poważnie, warto wykupić konto premium w serwisie C-Date. Kupując konto premium w C-Date będziesz mógł/mogła skorzystać ze wszystkich zalet portalu i jego funkcji.

Zalety konta premium w C-Date

Konto premium w C-Date to pełnoprawność korzystania z serwisu oraz większa możliwość znalezienia osoby zainteresowanej tym samym co Ty. Posiadając konto premium na portalu C-Date możesz w pełni przeglądać profile innych użytkowników, zdjęcia wybranych osób, a także pełne erotyczne galerie stworzone przez innych użytkowników.

Będąc użytkownikiem premium w C-Date możesz długo zachowywać propozycje kontaktów (w przypadku bezpłatnego konta są to jedynie 24 godziny), a także oznaczać swoich faworytów/faworytki. Pamiętaj, że im dłużej jesteś użytkownikiem C-Date tym większą bazę osób do randkowania posiadasz i możesz się z nimi stale kontaktować.

Użytkownik C-Date ma również możliwość wysyłania wiadomości prywatnych do wszystkich propozycji kontaktów, np. w celu rozpoczęcia erotycznego czatu lub umówienia się na jednorazową przygodę.

Pakiety kont Premium w C-Date

C-Date to portal randkowy, który istnieje w wielu krajach, a ponieważ ceny różnią się w poszczególnych regionach i zależą od miejscowej waluty to ulegają również zmianom. Aby poznać dokładne opłaty za konto premium w C-Date zarejestruj się w serwisie i zaloguj się na swoje konto,  przejdź do podstrony „Opłaty”, aby zobaczyć aktualne ceny za Członkostwo Premium w C-Date.

W C-Date istnieją 3 opcje wykupu Członkostwa Premium. Opcja 3-miesięczna jest najlepszym wyborem dla osób, które nie są pewne czy chcą wejść w świat randek bez zobowiązań na dłuższy czas, a zależy im na poznaniu wszystkich zalet serwisu C-Date. Wykupienie Członkostwa Premium w C-Date na 3 miesiące jest jednak najdroższą możliwością, niemniej jednak całościowa opłata jest najniższa.

Członkostwo Premium w C-Date na 6 miesięcy to najpopularniejszy wybór użytkowników. Miesięczna opłata za użytkowanie C-Date jest wtedy niższa niż w pakiecie na 3 miesiące.

Najmniej za miesiąc użytkowania konta Premium w C-Date zapłacisz wybierając 12-miesięczną subskrypcję. Jest to świetna opcja dla osób, które znają zalety randkowania bez zobowiązań i na co dzień z niego korzystają, a do swoich kontaktów chcą mieć dostęp wszędzie oraz każdego dnia.

C-Date opinie – czyli co inni doceniają w portalu

Kiedy szukasz jednorazowej randki, najważniejszy jest dla Ciebie kontakt z inną osobą, który odbywa się bez komplikacji. Opinie o C-Date są jednoznaczne, oprócz braku komplikacji w rozmowie z innym użytkownikiem, zaletą jest również elegancki i prosty wygląd serwisu, łatwa nawigacja. Użytkownicy w opiniach o C-Date podkreślają, że główne zalety portalu to prostota oraz bezpośredniość, a także estetyczna, czarno-fioletowa kolorystyka. Nowy serwis C-Date sprawia również, że dopasowania są szybsze, a system wysyłania wiadomości został ulepszony.

Opinie o C-Date – techniczna strona serwisu

Opinie o C-Date są jednoznaczne, a eksperci twierdzą, że portal wykorzystuje niezwykle zaawansowany algorytm dopasowywania użytkowników. Dodatkowo w opiniach o C-Date użytkownicy podkreślają efektowność i prostotę algorytmu, z którego na późniejszych niezobowiązujących randkach są niezwykle zadowoleni.

Rejestracja w C-Date nie trwa długo, jednak bardzo ważny jest wypełniany na początku kwestionariusz. To na jego podstawie algorytm decyduje o późniejszym powodzeniu dobranych par.

Pamiętaj, że obsługa serwisu C-Date jest bardzo otwarta na Twoją opinię. Chcesz podzielić się swoją opinią z administracją C-Date, powiedzieć administracji, że jakiś element portalu jest nieintuicyjny? Skontaktuj się z nią i wypowiedz swoje zdanie na temat C-Date.

Częste opinie o C-Date wśród użytkowników

Najczęstszą opinią o C-Date wśród użytkowników to „C-Date jest najlepszym miejscem do przeżycia erotycznych przygód”. C-Date jest dobrym wyborem zarówno osobom, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z jednorazowymi randkami, jak i dla osób mających w tej kwestii duże doświadczenie.

Nie znasz rozwiązania na najlepszą noc w swoim życiu. My ją poznaliśmy.

f(sex) = c – date * formuła

ZAREJESTRUJ SIĘ W C-DATE JUŻ DZIŚ!

C-Date
4.7 (93.2%) 50 votes